Imieniny: Danieli, Bohdana i Julii

RSS

Biuletyn Informacji Publicznej

A+ A-

Logo oficjalnego serwisu internetowego Urzedu Miasta Sieradz

Warsztaty rysunku z Aleksym Nowakiem

Data wydarzenia: 
09-10-2018 17:00
Adres wydarzenia: 

Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu ul. Rynek 18

Warsztaty organizowane są w ramach projektu Akademia Bazylika.
Zapraszamy osoby uzdolnione artystycznie, zainteresowane sztuką oraz chcące poszerzyć umiejętności plastyczne na warsztaty rysunku, które poprowadzi znany, sieradzki artysta - Aleksy Nowak.
Zajęcia przeznaczone są dla osób powyżej 16 lat.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapisy pod nr. tel. 43 677 72 14 w godzinach pracy CIK.
REGULAMIN:
• W przypadku chęci/konieczności rezygnacji z udziału w warsztatach należy niezwłocznie powiadomić nas o tym fakcie telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy CIK.
• Osoby zapisane, które nie pojawią się na warsztatach, a nie poinformują nas o tym fakcie wcześniej, nie będą miały prawa do udziału w trzech następnych warsztatach organizowanych przez Sieradzkie Centrum Kultury i Centrum Informacji Kulturalnej.
• Chęć udziału w warsztatach należy potwierdzić na dwa dni robocze przed dniem warsztatów w godzinach pracy CIK telefonicznie lub osobiście. Brak potwierdzenia jest równoznaczny z rezygnacją z uczestnictwa w warsztatach.
[Przykład: jeśli warsztaty odbywają się w środę, udział należy potwierdzić w poniedziałek, jeśli warsztaty odbywają się w poniedziałek, udział należy potwierdzić w czwartek tygodnia poprzedniego itd.]
• Udział w warsztatach jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na upublicznienie wizerunku uczestnika (fotorelacja z wydarzenia na Facebooku).