Imieniny: Bony, Horacji i Jerzego

RSS

Biuletyn Informacji Publicznej

A+ A-

Logo oficjalnego serwisu internetowego Urzedu Miasta Sieradz

Kino Teatr

Data wydarzenia: 
12-05-2017 16:30 do 19-05-2017 22:00
Adres wydarzenia: 

Sieradzkie Centrum Kultury

16:30 Rico prawie bocian -  ANIMACJA / PRZYGODOWY

"Osierocony jako pisklę i wychowany przez bociany, wróbel Riko święcie wierzy, że sam jest… bocianem. Prawdę o swoim pochodzeniu odkrywa dopiero w porze migracji, gdy przybrani rodzice – bojąc się, że Riko nie podoła podróży – nie pozwalają mu lecieć do Afryki. Nie zraża to jednak Riko, który postanawia udowodnić światu, że naprawdę jest bocianem i wyrusza w ślad za stadem. W trudnej drodze na południe wspierać go będą nowi przyjaciele – ekscentryczna sowa Olga oraz narcystyczna papuga Kiki, która marzy o karierze gwiazdy disco. W ich towarzystwie „najmniejszy bocian świata” odkryje, że małe wróble są stworzone do wielkich celów!"

Bilety w cenie: Normalny 16 zł, ulgowy 14 zł (do kupienia w kasie SCK lub na www.scksieradz.pl)

18:00 Pokot - Gwiazdy - BIOGRAFICZNY /SPORTOWY / POLSKA – 1 godz. 46 min.

"Posiadający polsko-niemieckie korzenie Jan Banaś (Mateusz Kościukiewicz) dorasta na Śląsku. Od dzieciństwa jego największą pasją jest piłka, a największym rywalem... oddany kumpel Ginter (Sebastian Fabijański). Z czasem rywalizacja przyjaciół przenosi się z podwórka na stadiony śląskich klubów – Polonii Bytom i Górnika Zabrze. A to nie koniec ich zmagań. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy w życiu gwiazd sportu pojawi się piękna Marlena (Karolina Szymczak). Walczący o jej względy Jan i Ginter szybko odkrywają, że w grze o miłość nie obowiązują żadne przepisy. Kiedy ciężka kontuzja kończy karierę Gintera, a samego Banasia przybliża do składu "orłów Górskiego", bohater staje przed trudnym, życiowym wyborem. Stawką jego decyzji będzie udział w olimpiadzie i piłkarskich mistrzostwach świata. "

Bilety w cenie: Normalny 18 zł, ulgowy 16 zł (do kupienia w kasie SCK lub na www.scksieradz.pl)

20:00 Szatan kazał tańczyć - Gwiazdy - DRAMAT / POLSKA – 1 godz. 37 min.

"Karolina odnosi międzynarodowy sukces powieściowy. Jej nihilistyczne życie powoli się rozpada, bo narkotyki i alkohol nie są w stanie zapełnić pustki. "

Bilety w cenie: Normalny 18 zł, ulgowy 16 zł (do kupienia w kasie SCK lub na www.scksieradz.pl)

Wydarzenie na facebook'u:https://www.facebook.com/events/198479057326685/