Imieniny: Klaudyny, Romana i Tomasza

RSS

Biuletyn Informacji Publicznej

A+ A-

Logo oficjalnego serwisu internetowego Urzedu Miasta Sieradz

"Strefa RozwoYou" - szansa dla przedsiębiorców

"Strefa RozwoYou" - szansa dla przedsiębiorców
04/06/2018

Prezydent Miasta Sieradza oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zapraszają mikro, małych i średnich przedsiębiorców, osoby samozatrudnione z terenu Miasta Sieradza i Powiatu Sieradzkiego do skorzystania z programu szkoleń "Strefa RozwoYou", oferującego przedsiębiorcom dofinansowanie do usług rozowjowych. Dzięki projektowi firmy mogą otrzymać nawet 80% dofinansowania na usługi szkoleniowe i doradcze. Kampania informacyjno-promocyjna realizowana jest w formule Road Show, do której wykorzystywany jest specjalny Kamper Regio Strefy. Spotkanie z doradcami Strefy to szansa dla przedsiębiorców, by wziąć udział w projekcie i skorzystać z dofinansowania w obecnej rundzie naboru wniosków do „Strefy RozwoYou”.

Mobilne centrum doradcze i punkt rekrutacyjny projektu (Kamper Regio Strefy) będą czekać na przedsiębiorców 7 czerwca (czwartek) przed Urzędem Miasta Sieradza w godz. 12:00-18:00.

Konsultanci odpowiedzą na pytania jak działa projekt Strefa RozwoYou, kto i w jaki sposób może liczyć na dofinansowanie oraz czym są bony rozwojowe. Udzielą również wyczerpujących informacji wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom oraz pomogą na miejscu wypełnić aplikację do udziału w projekcie.

Informacja o projekcie: www.strefarozwoju.lodz.pl

Bezpłatna infolinia projektu: 800 801 321 (czynna w godz. 8.00 - 16.00).

Projekt Strefa RozwoYou jest realizowany przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Wsparcie kierowane jest do pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób samozatrudnionych z terenu województwa łódzkiego. W ramach projektu można otrzymać dotację do 80% wysokości budżetów szkoleniowych firm, maksymalnie 6 000 zł (wraz z wkładem własnym MŚP) na pracownika. Środki przekazywane są w formie bonów rozwojowych, które można wydać na szkolenia, kursy zawodowe, doradztwo oraz studia podyplomowe znajdujące się w Bazie Usług Rozwojowych.

Baza Usług Rozwojowych: www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl