Imieniny: Eustachego, Faustyny i Renaty

RSS

Biuletyn Informacji Publicznej

A+ A-

Logo oficjalnego serwisu internetowego Urzedu Miasta Sieradz

O Sieradzu przed każdym seansem

08/03/2018

Od dzisiaj w kinie Sieradzkiego Centrum Kultury przed każdym seansem będzie wyświetlany dwuminutowy film promocyjny Sieradza. Na przemian – film związany z promocją miasta jako atrakcyjnego miejsca do inwestowania, a także nowy film „Tu Sieradz. Wypocznij” zrealizowany w ramach projektu „Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych nad rzeką Wartą w rejonie ul. Portowej w Sieradzu”  współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020.

Filmy zostały zrealizowane m.in. z użyciem drona. Filmy zyskały bardzo dobre recenzje po premierze, która miała miejsce w Teatrze Miejskim podczas gali Nagrody Gospodarczej Wojewody Łódzkiego oraz Spotkania Noworocznego Prezydenta Sieradza. Film „Tu Sieradz. Wypocznij” opatrzony nowym logo kampanii promującej walory turystyczne Sieradza, będzie w skróconej formie spotu wyświetlany także na ekranach led w Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Właśnie trwa montaż 30 sek. spotu. Film pokazuje walory miasta położonego nad rzeką, z nastawieniem na turystykę weekendową. Będzie promowany także w telewizjach lokalnych oraz w mediach społecznościowych.

Swoja premierę kinową filmy będą miały tuż przed projekcją seansu „Narzeczony na niby” o godz. 17.00 i 19.30, które z okazji Dnia Kobiet ufundował dla Pań Prezydent Miasta Sieradza Paweł Osiewała.

Film "Tu Sieradz. Wypocznij"

Film zrealizowany na potrzeby Gali Finałowej Konkursu Nagrody Gospodarczej Wojewody Łódzkiego Sieradz 2017