Imieniny: Sergiusza, Teofila i Zyty

RSS

Biuletyn Informacji Publicznej

A+ A-

Logo oficjalnego serwisu internetowego Urzedu Miasta Sieradz

GovJam Sieradz 2017

11/05/2017

Z radością zapraszamy Was do wzięcia udziału w GovJam Sieradz 2017, który odbędzie się w dniach 17-18 maja (środa i czwartek) w godzinach 10-16 w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu, Rynek 18.

To będą dwa dni wypełnione wiedzą, inspiracjami i dobrą zabawą. Zajęcia będą wymagały od Was zaangażowania i współpracy. Dlatego bardzo ważne jest to, abyście byli obecni podczas obydwu dni warsztatowych. Jeżeli ktoś z Was musi zrezygnować z udziału w GovJam Sieradz 2017  w całości lub w części, dajcie nam o tym znać, Wasze miejsce zostanie przekazane w dobre ręce osób znajdujących się obecnie na liście rezerwowej.
Wiadomości przesyłajcie na adres mailowy dtblog@lodzkie.pl lub dzwońcie – 512250655 – najpóźniej do poniedziałku 15 maja do godziny 12.00.

Podczas warsztatów będziemy zajmować się projektowaniem produktów i usług dla ludzi :) Opowiemy Wam, a Wy w praktyce wypróbujecie - jak można to zrobić z wykorzystaniem human centered approach i design thinking.

Kilka informacji organizacyjnych:
1.Zapewniamy darmowe wi-fi.
2.Zapewniamy herbatę, kawę, drobne przekąski.
3.Zapewniamy obiady.
4.W środę bądźcie przygotowani na dłuższy – ok. godzinny spacer.
5. GovJam Sieradz 2017 jest częścią Global Service Jam - wydarzenia odbywającego się w tym samym czasie na całym świecie, którego celem jest inspirowanie do współpracy i rozwiązywania problemów! W Global Service Jam chodzi między innymi o bycie częścią światowej społeczności ludzi zaangażowanych. Dlatego prosimy, zarejestrujcie się na platformie http://www.govjam.org/jamsite/23497/people (wybierając opcję „join this jam”).
6.Zabierzcie ze sobą telefony, tablety lub laptopy, przy użyciu których będziecie mogli łączyć się z Internetem i zaglądać na platformę GSJ.

Bardzo prosimy o punktualność – pamiętajcie mamy tylko 48 godzin, aby zmienić świat! Musimy dobrze wykorzystać ten czas!